Startovní listina26.Jarním Šluknovskem-2019-pátek19.4

Dálkový pochod: 105 km


# Startovní číslo Příjmení Jméno Ročník (věk) Pohlaví Město Tým Datum registrace
61LászlóSzél 1966 (55)Muž27. 03. 2019
60VenczlFerenc1986 (35)MužErcsiTTT27. 03. 2019
59PřibylJosef1983 (38)MužPRAHA 2Run Magazine Team27. 03. 2019
58PavlíkLibor1976 (45)MužPraha 5Košířské šlapky27. 03. 2019
57StančoLadislav1977 (44)MužČelákoviceHory beraní hlavy27. 03. 2019
56ČakrtMartin1979 (42)MužPrahaOkouni27. 03. 2019
55KubrichtováEva1975 (46)ŽenaÚstí nad LabemK227. 03. 2019
54jobbdaniel 1982 (39)Mužmesto porcelanu klasterec nad ohri krusnohorec27. 03. 2019
53MišurecDavid1981 (40)MužPraha27. 03. 2019
52VarmužováVladimíra1969 (52)ŽenaChomutovKČT Chomutov27. 03. 2019
51EšlerDaniel1977 (44)MužMladá Boleslav MB Sauny Mladá Boleslav27. 03. 2019
50AblorhTitus1993 (28)MužBrnoSanasport Runners Brno/Columbia Montrail27. 03. 2019
49RebcováMonika1977 (44)ŽenaPraha28. 03. 2019
48ŠrejberLuděk1954 (67)MužTepliceSokol Duchcov28. 03. 2019
47FarbákIvan1969 (52)MužDvůr Králové nad LabemRauta Hirwaynen28. 03. 2019
46LinhartJiří1972 (49)MužHavířovyetti28. 03. 2019
45HečkoEduard1962 (59)MužMimoňZbloudilá zvířátka ze zválené zahrádky28. 03. 2019
44TurekMichal1982 (39)MužBrno28. 03. 2019
43ZahrádkaVít1978 (43)MužJeseniceSpřátelená zvěř28. 03. 2019
42VamberaTomáš1984 (37)MužNeratoviceSHM Neratovice28. 03. 2019
41MichalSojka1987 (34)MužMělníkMělničáci28. 03. 2019
40DrazdíkFilip1995 (26)MužPrahaKČT odbor Trilobit Barrandov 28. 03. 2019
39JakubováPavlína1968 (53)Žena28. 03. 2019
38ŠafránkováBlanka1970 (51)ŽenaPátekArrow28. 03. 2019
37HlaváčMartin1983 (38)MužČeské Budějovice29. 03. 2019
36SolovskýJakub1992 (29)MužMoravský Beroun30. 03. 2019
35GeregBranislav1993 (28)MužKvašov30. 03. 2019
34MolcarováVáclava1969 (52)ŽenaKaceřovPB Cheb31. 03. 2019
33ČapekMartin1978 (43)MužTurnovOrel Turnov31. 03. 2019
32BarcalPetr1979 (42)MužMostLoučná 956 / Most31. 03. 2019
31JaníkTomáš1968 (53)MužÚstí nad Labem/LibouchecSPONA Teplice31. 03. 2019
30KrejčíkTomáš1973 (48)MužPraha - západ31. 03. 2019
29ČahojováIvana1964 (57)ŽenaPraha 501. 04. 2019
28MikulášekMilan1972 (49)MužDesná01. 04. 2019
27OndřejMusil1980 (41)MužPrahaDezoláti z HP01. 04. 2019
26KerlikJiří 1971 (50)MužMost02. 04. 2019
25JanJeništa1979 (42)MužRumburk05. 04. 2019
24HavlíkStanislav1980 (41)MužRumburk05. 04. 2019
23PelikánDan1984 (37)MužPrahaProti větru08. 04. 2019
22ForejtMiroslav1976 (45)MužPrahaČernolice08. 04. 2019
21RomanNěmec1980 (41)MužBrnoRunning Zone Brno08. 04. 2019
20DienesÁron1977 (44)MužSzár (Madarsko)Teljesítménytúrázók Társasága08. 04. 2019
19KutschkaPetr1967 (54)MužŽerčiceŽerčice09. 04. 2019
18VocásekJan1980 (41)MužKolín09. 04. 2019
17NovákováAndrea1983 (38)ŽenaNáchod09. 04. 2019
16VlasákMartin1983 (38)MužŽacléř10. 04. 2019
15FatkaOndřej1977 (44)MužPrahaKČT ODBOR TRILOBIT BARRANDOV10. 04. 2019
14KřivánkováMonika1989 (32)ŽenaBrno30 je jen jednou11. 04. 2019
13VáchováHana1980 (41)ŽenaPraha 912. 04. 2019
12PodhajskýJan1976 (45)MužPraha 4Etnetera etdorfin12. 04. 2019
11PavelFenyk1965 (56)MužPrahaSK Babice12. 04. 2019
10PavlíkJan1978 (43)MužBrnoTK Korýši14. 04. 2019
9KarcolViktor1967 (54)MužZázriváDHZ Zázrivá15. 04. 2019
8MicheraLudek1982 (39)MužCeske BudejoviceShoggotovo doupe15. 04. 2019
7PlašilOndřej1982 (39)MužPrahaSeskočil z rudé skály a vyrazil si dech15. 04. 2019
6ZavoralAleš1978 (43)MužRoudnice nad Labemberanyduc.blogspot.cz15. 04. 2019
5ŠnevajsRadomír1963 (58)MužVsetín15. 04. 2019
4HelikarováKateřina1986 (35)ŽenaPraha/Nové Město nad Metují15. 04. 2019
3MalinováMiroslava1975 (46)ŽenaChomutovKrušnohorka15. 04. 2019
2BašekVáclav1974 (47)MužŽalanyFan Klub Milešovka17. 04. 2019
1RůžičkaDavid1982 (39)MužČeské BudějoviceŠneci v běhu17. 04. 2019