Startovní listina26.Jarním Šluknovskem-2019-pátek19.4

Dálkový pochod: 105 km


# Startovní číslo Příjmení Jméno Ročník (věk) Pohlaví Město Tým Datum registrace
61ZavoralAleš1978 (43)MužRoudnice nad Labemberanyduc.blogspot.cz15. 04. 2019
60NovákováAndrea1983 (38)ŽenaNáchod09. 04. 2019
59ŠafránkováBlanka1970 (51)ŽenaPátekArrow28. 03. 2019
58GeregBranislav1993 (28)MužKvašov30. 03. 2019
57PelikánDan1984 (37)MužPrahaProti větru08. 04. 2019
56EšlerDaniel1977 (44)MužMladá Boleslav MB Sauny Mladá Boleslav27. 03. 2019
55jobbdaniel 1982 (39)Mužmesto porcelanu klasterec nad ohri krusnohorec27. 03. 2019
54RůžičkaDavid1982 (39)MužČeské BudějoviceŠneci v běhu17. 04. 2019
53MišurecDavid1981 (40)MužPraha27. 03. 2019
52HečkoEduard1962 (59)MužMimoňZbloudilá zvířátka ze zválené zahrádky28. 03. 2019
51KubrichtováEva1975 (46)ŽenaÚstí nad LabemK227. 03. 2019
50PavelFenyk1965 (56)MužPrahaSK Babice12. 04. 2019
49VenczlFerenc1986 (35)MužErcsiTTT27. 03. 2019
48DrazdíkFilip1995 (26)MužPrahaKČT odbor Trilobit Barrandov 28. 03. 2019
47VáchováHana1980 (41)ŽenaPraha 912. 04. 2019
46FarbákIvan1969 (52)MužDvůr Králové nad LabemRauta Hirwaynen28. 03. 2019
45ČahojováIvana1964 (57)ŽenaPraha 501. 04. 2019
44SolovskýJakub1992 (29)MužMoravský Beroun30. 03. 2019
43PavlíkJan1978 (43)MužBrnoTK Korýši14. 04. 2019
42PodhajskýJan1976 (45)MužPraha 4Etnetera etdorfin12. 04. 2019
41VocásekJan1980 (41)MužKolín09. 04. 2019
40JanJeništa1979 (42)MužRumburk05. 04. 2019
39LinhartJiří1972 (49)MužHavířovyetti28. 03. 2019
38KerlikJiří 1971 (50)MužMost02. 04. 2019
37PřibylJosef1983 (38)MužPRAHA 2Run Magazine Team27. 03. 2019
36HelikarováKateřina1986 (35)ŽenaPraha/Nové Město nad Metují15. 04. 2019
35StančoLadislav1977 (44)MužČelákoviceHory beraní hlavy27. 03. 2019
34PavlíkLibor1976 (45)MužPraha 5Košířské šlapky27. 03. 2019
33MicheraLudek1982 (39)MužCeske BudejoviceShoggotovo doupe15. 04. 2019
32ŠrejberLuděk1954 (67)MužTepliceSokol Duchcov28. 03. 2019
31VlasákMartin1983 (38)MužŽacléř10. 04. 2019
30ČapekMartin1978 (43)MužTurnovOrel Turnov31. 03. 2019
29HlaváčMartin1983 (38)MužČeské Budějovice29. 03. 2019
28ČakrtMartin1979 (42)MužPrahaOkouni27. 03. 2019
27TurekMichal1982 (39)MužBrno28. 03. 2019
26MikulášekMilan1972 (49)MužDesná01. 04. 2019
25ForejtMiroslav1976 (45)MužPrahaČernolice08. 04. 2019
24MalinováMiroslava1975 (46)ŽenaChomutovKrušnohorka15. 04. 2019
23KřivánkováMonika1989 (32)ŽenaBrno30 je jen jednou11. 04. 2019
22RebcováMonika1977 (44)ŽenaPraha28. 03. 2019
21OndřejMusil1980 (41)MužPrahaDezoláti z HP01. 04. 2019
20RomanNěmec1980 (41)MužBrnoRunning Zone Brno08. 04. 2019
19PlašilOndřej1982 (39)MužPrahaSeskočil z rudé skály a vyrazil si dech15. 04. 2019
18FatkaOndřej1977 (44)MužPrahaKČT ODBOR TRILOBIT BARRANDOV10. 04. 2019
17JakubováPavlína1968 (53)Žena28. 03. 2019
16KutschkaPetr1967 (54)MužŽerčiceŽerčice09. 04. 2019
15BarcalPetr1979 (42)MužMostLoučná 956 / Most31. 03. 2019
14ŠnevajsRadomír1963 (58)MužVsetín15. 04. 2019
13MichalSojka1987 (34)MužMělníkMělničáci28. 03. 2019
12HavlíkStanislav1980 (41)MužRumburk05. 04. 2019
11LászlóSzél 1966 (55)Muž27. 03. 2019
10AblorhTitus1993 (28)MužBrnoSanasport Runners Brno/Columbia Montrail27. 03. 2019
9JaníkTomáš1968 (53)MužÚstí nad Labem/LibouchecSPONA Teplice31. 03. 2019
8KrejčíkTomáš1973 (48)MužPraha - západ31. 03. 2019
7VamberaTomáš1984 (37)MužNeratoviceSHM Neratovice28. 03. 2019
6KarcolViktor1967 (54)MužZázriváDHZ Zázrivá15. 04. 2019
5VarmužováVladimíra1969 (52)ŽenaChomutovKČT Chomutov27. 03. 2019
4BašekVáclav1974 (47)MužŽalanyFan Klub Milešovka17. 04. 2019
3MolcarováVáclava1969 (52)ŽenaKaceřovPB Cheb31. 03. 2019
2ZahrádkaVít1978 (43)MužJeseniceSpřátelená zvěř28. 03. 2019
1DienesÁron1977 (44)MužSzár (Madarsko)Teljesítménytúrázók Társasága08. 04. 2019