Startovní listina26.Jarním Šluknovskem-2019-pátek19.4

Dálkový pochod: 105 km


# Startovní číslo Příjmení Jméno Ročník (věk) Pohlaví Město Tým Datum registrace
61AblorhTitus1993 (28)MužBrnoSanasport Runners Brno/Columbia Montrail27. 03. 2019
60EšlerDaniel1977 (44)MužMladá Boleslav MB Sauny Mladá Boleslav27. 03. 2019
59VarmužováVladimíra1969 (52)ŽenaChomutovKČT Chomutov27. 03. 2019
58MišurecDavid1981 (40)MužPraha27. 03. 2019
57jobbdaniel 1982 (39)Mužmesto porcelanu klasterec nad ohri krusnohorec27. 03. 2019
56KubrichtováEva1975 (46)ŽenaÚstí nad LabemK227. 03. 2019
55ČakrtMartin1979 (42)MužPrahaOkouni27. 03. 2019
54StančoLadislav1977 (44)MužČelákoviceHory beraní hlavy27. 03. 2019
53PavlíkLibor1976 (45)MužPraha 5Košířské šlapky27. 03. 2019
52PřibylJosef1983 (38)MužPRAHA 2Run Magazine Team27. 03. 2019
51VenczlFerenc1986 (35)MužErcsiTTT27. 03. 2019
50LászlóSzél 1966 (55)Muž27. 03. 2019
49ŠafránkováBlanka1970 (51)ŽenaPátekArrow28. 03. 2019
48JakubováPavlína1968 (53)Žena28. 03. 2019
47DrazdíkFilip1995 (26)MužPrahaKČT odbor Trilobit Barrandov 28. 03. 2019
46MichalSojka1987 (34)MužMělníkMělničáci28. 03. 2019
45VamberaTomáš1984 (37)MužNeratoviceSHM Neratovice28. 03. 2019
44ZahrádkaVít1978 (43)MužJeseniceSpřátelená zvěř28. 03. 2019
43TurekMichal1982 (39)MužBrno28. 03. 2019
42HečkoEduard1962 (59)MužMimoňZbloudilá zvířátka ze zválené zahrádky28. 03. 2019
41LinhartJiří1972 (49)MužHavířovyetti28. 03. 2019
40FarbákIvan1969 (52)MužDvůr Králové nad LabemRauta Hirwaynen28. 03. 2019
39ŠrejberLuděk1954 (67)MužTepliceSokol Duchcov28. 03. 2019
38RebcováMonika1977 (44)ŽenaPraha28. 03. 2019
37HlaváčMartin1983 (38)MužČeské Budějovice29. 03. 2019
36GeregBranislav1993 (28)MužKvašov30. 03. 2019
35SolovskýJakub1992 (29)MužMoravský Beroun30. 03. 2019
34KrejčíkTomáš1973 (48)MužPraha - západ31. 03. 2019
33JaníkTomáš1968 (53)MužÚstí nad Labem/LibouchecSPONA Teplice31. 03. 2019
32BarcalPetr1979 (42)MužMostLoučná 956 / Most31. 03. 2019
31ČapekMartin1978 (43)MužTurnovOrel Turnov31. 03. 2019
30MolcarováVáclava1969 (52)ŽenaKaceřovPB Cheb31. 03. 2019
29OndřejMusil1980 (41)MužPrahaDezoláti z HP01. 04. 2019
28MikulášekMilan1972 (49)MužDesná01. 04. 2019
27ČahojováIvana1964 (57)ŽenaPraha 501. 04. 2019
26KerlikJiří 1971 (50)MužMost02. 04. 2019
25HavlíkStanislav1980 (41)MužRumburk05. 04. 2019
24JanJeništa1979 (42)MužRumburk05. 04. 2019
23DienesÁron1977 (44)MužSzár (Madarsko)Teljesítménytúrázók Társasága08. 04. 2019
22RomanNěmec1980 (41)MužBrnoRunning Zone Brno08. 04. 2019
21ForejtMiroslav1976 (45)MužPrahaČernolice08. 04. 2019
20PelikánDan1984 (37)MužPrahaProti větru08. 04. 2019
19NovákováAndrea1983 (38)ŽenaNáchod09. 04. 2019
18VocásekJan1980 (41)MužKolín09. 04. 2019
17KutschkaPetr1967 (54)MužŽerčiceŽerčice09. 04. 2019
16FatkaOndřej1977 (44)MužPrahaKČT ODBOR TRILOBIT BARRANDOV10. 04. 2019
15VlasákMartin1983 (38)MužŽacléř10. 04. 2019
14KřivánkováMonika1989 (32)ŽenaBrno30 je jen jednou11. 04. 2019
13PavelFenyk1965 (56)MužPrahaSK Babice12. 04. 2019
12PodhajskýJan1976 (45)MužPraha 4Etnetera etdorfin12. 04. 2019
11VáchováHana1980 (41)ŽenaPraha 912. 04. 2019
10PavlíkJan1978 (43)MužBrnoTK Korýši14. 04. 2019
9MalinováMiroslava1975 (46)ŽenaChomutovKrušnohorka15. 04. 2019
8HelikarováKateřina1986 (35)ŽenaPraha/Nové Město nad Metují15. 04. 2019
7ŠnevajsRadomír1963 (58)MužVsetín15. 04. 2019
6ZavoralAleš1978 (43)MužRoudnice nad Labemberanyduc.blogspot.cz15. 04. 2019
5PlašilOndřej1982 (39)MužPrahaSeskočil z rudé skály a vyrazil si dech15. 04. 2019
4MicheraLudek1982 (39)MužCeske BudejoviceShoggotovo doupe15. 04. 2019
3KarcolViktor1967 (54)MužZázriváDHZ Zázrivá15. 04. 2019
2RůžičkaDavid1982 (39)MužČeské BudějoviceŠneci v běhu17. 04. 2019
1BašekVáclav1974 (47)MužŽalanyFan Klub Milešovka17. 04. 2019