Startovní listina1. Čelovkový běh 2017 - Cheb ( Noční běhy Chebskem)

Běh: 5 km


# Startovní číslo Příjmení Jméno Ročník (věk) Pohlaví Město Tým Datum registrace
59HavlíčekMichal1971 (48)MužOstrovACES Team K.Vary09. 11. 2016
58LangTomáš1973 (46)MužKarlovy Vary06. 12. 2016
57ChladMiroslav1975 (44)MužCheb18. 12. 2016
56RaclavskýDavid1981 (38)MužChebAD4NET26. 12. 2016
55NovotnýJiří1984 (35)MužSokolovAD4NET26. 12. 2016
54HájkováŠárka1984 (35)ŽenaAD4NET26. 12. 2016
53ValentováMichaela1980 (39)ŽenaOstrov26. 12. 2016
52FormáčkováAlena1995 (24)ŽenaOstrov26. 12. 2016
51Hanzálková Markéta 1979 (40)ŽenaNová Role 29. 12. 2016
50ZelenýTomáš 1986 (33)MužSokolov03. 01. 2017
49BechiňskýVáclav1981 (38)MužNová RoleRun in Roll03. 01. 2017
48TataretsTatiana1973 (46)ŽenaSokolov05. 01. 2017
47PopovDmitry2005 (14)MužSokolov05. 01. 2017
46PopovaEkaterina2005 (14)ŽenaSokolov05. 01. 2017
45StudničkováBarbora1970 (49)ŽenaCheb05. 01. 2017
44JarošJosef1981 (38)MužCheb05. 01. 2017
43ŘíhaMichal1983 (36)MužCheb05. 01. 2017
42BečvářováMarcela1971 (48)ŽenaChebUnion Cheb05. 01. 2017
41ŽlůvaRadek1980 (39)MužKarlovy Vary05. 01. 2017
40HavlíčkováMichaela1973 (46)ŽenaKarlovy VaryTriatlet Karlovy Vary05. 01. 2017
39KučeraTomáš1979 (40)MužFrantiškovy Lázně08. 01. 2017
38GogaDavid2004 (15)MužChebProfisport08. 01. 2017
37GogováKristýna2006 (13)ŽenaChebProfisport08. 01. 2017
36TřískováJana1976 (43)ŽenaSVVAT08. 01. 2017
35TřískaStanislav1975 (44)MužSVVAT08. 01. 2017
34BallováMarie1981 (38)ŽenaPlesná08. 01. 2017
33ZelenkaPetr1986 (33)MužSokolov08. 01. 2017
32SeifertDaniel1979 (40)MužNejdek KOPYTO.CZ08. 01. 2017
31ČtvrtečkováTereza2005 (14)ŽenaBřezová u SokolovaKRASO Sokolov08. 01. 2017
30NovákováMagdalena1993 (26)ŽenaChebSKP Union Cheb08. 01. 2017
29NovákMiloslav1960 (59)MužChebSKP Union Cheb08. 01. 2017
28LakomýPavel1985 (34)MužCheb09. 01. 2017
27ČechJakub1986 (33)MužCheb09. 01. 2017
26MolcarováVáclava1969 (50)ŽenaKaceřov09. 01. 2017
25HronPetr1990 (29)MužSokolovŽivé Sokolovsko12. 01. 2017
24StepanenkoMartin (0)MužCheb12. 01. 2017
23SynkováJana1967 (52)ŽenaSokolovJUHELE12. 01. 2017
22JuránkováHelena1975 (44)ŽenaSokolovJUHELE12. 01. 2017
21RaclováLucie1991 (28)ŽenaSokolovŽivé Sokolovsko12. 01. 2017
20HaueisenMartin1983 (36)MužCheb05. 01. 2017
19PravcováVěra1974 (45)ŽenaOstrovRun team Ostrov13. 01. 2017
18ŠmídováPetra1977 (42)ŽenaCheb13. 01. 2017
17ZelenákováPatricie1977 (42)ŽenaFrantiškovy Lázně13. 01. 2017
16ŠtěpničkaKamil1989 (30)MužJirkov13. 01. 2017
15MarholdJan1974 (45)MužKarlovy Vary13. 01. 2017
14KounovskáVeronika1999 (20)MužOstrovRun team Ostrov13. 01. 2017
13StepničkováSoňa1996 (23)ŽenaJirkov13. 01. 2017
12ZapletalZdeněk1981 (38)MužKarlovy Vary16. 01. 2017
11PetružálekAntonín1981 (38)Muž16. 01. 2017
10BartuškováMonika1991 (28)ŽenaJirkov16. 01. 2017
9LiškováMiluše1981 (38)ŽenaLázně KynžvartSRTG Lázně Kynžvart06. 02. 2017
8KollerusováMarkéta1984 (35)ŽenaKolová/Karlovy Vary06. 02. 2017
7ZávoraIvan1965 (54)MužOstrovBáječní v běhu Ostrov10. 02. 2017
6ChytráMartin1989 (30)ŽenaHorní Slavkov10. 02. 2017
5HendrychIvan1987 (32)MužCheb10. 02. 2017
4ŠmídAdam2001 (18)MužChebBobši10. 02. 2017
3ŠalátováRenata1972 (47)ŽenaChebRungo pro ženy10. 02. 2017
2Veselovská Kristýna1991 (28)ŽenaChodov17. 02. 2017
1MaucherBlanka1973 (46)ŽenaChodov17. 02. 2017