Startovní listina1. Čelovkový běh 2017 - Cheb ( Noční běhy Chebskem)

Běh: 5 km


# Startovní číslo Příjmení Jméno Ročník (věk) Pohlaví Město Tým Datum registrace
59MaucherBlanka1973 (49)ŽenaChodov17. 02. 2017
58Veselovská Kristýna1991 (31)ŽenaChodov17. 02. 2017
57ŠalátováRenata1972 (50)ŽenaChebRungo pro ženy10. 02. 2017
56ŠmídAdam2001 (21)MužChebBobši10. 02. 2017
55HendrychIvan1987 (35)MužCheb10. 02. 2017
54ChytráMartin1989 (33)ŽenaHorní Slavkov10. 02. 2017
53ZávoraIvan1965 (57)MužOstrovBáječní v běhu Ostrov10. 02. 2017
52KollerusováMarkéta1984 (38)ŽenaKolová/Karlovy Vary06. 02. 2017
51LiškováMiluše1981 (41)ŽenaLázně KynžvartSRTG Lázně Kynžvart06. 02. 2017
50BartuškováMonika1991 (31)ŽenaJirkov16. 01. 2017
49PetružálekAntonín1981 (41)Muž16. 01. 2017
48ZapletalZdeněk1981 (41)MužKarlovy Vary16. 01. 2017
47StepničkováSoňa1996 (26)ŽenaJirkov13. 01. 2017
46KounovskáVeronika1999 (23)MužOstrovRun team Ostrov13. 01. 2017
45MarholdJan1974 (48)MužKarlovy Vary13. 01. 2017
44ŠtěpničkaKamil1989 (33)MužJirkov13. 01. 2017
43ZelenákováPatricie1977 (45)ŽenaFrantiškovy Lázně13. 01. 2017
42ŠmídováPetra1977 (45)ŽenaCheb13. 01. 2017
41PravcováVěra1974 (48)ŽenaOstrovRun team Ostrov13. 01. 2017
40HaueisenMartin1983 (39)MužCheb05. 01. 2017
39RaclováLucie1991 (31)ŽenaSokolovŽivé Sokolovsko12. 01. 2017
38JuránkováHelena1975 (47)ŽenaSokolovJUHELE12. 01. 2017
37SynkováJana1967 (55)ŽenaSokolovJUHELE12. 01. 2017
36StepanenkoMartin (0)MužCheb12. 01. 2017
35HronPetr1990 (32)MužSokolovŽivé Sokolovsko12. 01. 2017
34MolcarováVáclava1969 (53)ŽenaKaceřov09. 01. 2017
33ČechJakub1986 (36)MužCheb09. 01. 2017
32LakomýPavel1985 (37)MužCheb09. 01. 2017
31NovákMiloslav1960 (62)MužChebSKP Union Cheb08. 01. 2017
30NovákováMagdalena1993 (29)ŽenaChebSKP Union Cheb08. 01. 2017
29ČtvrtečkováTereza2005 (17)ŽenaBřezová u SokolovaKRASO Sokolov08. 01. 2017
28SeifertDaniel1979 (43)MužNejdek KOPYTO.CZ08. 01. 2017
27ZelenkaPetr1986 (36)MužSokolov08. 01. 2017
26BallováMarie1981 (41)ŽenaPlesná08. 01. 2017
25TřískaStanislav1975 (47)MužSVVAT08. 01. 2017
24TřískováJana1976 (46)ŽenaSVVAT08. 01. 2017
23GogováKristýna2006 (16)ŽenaChebProfisport08. 01. 2017
22GogaDavid2004 (18)MužChebProfisport08. 01. 2017
21KučeraTomáš1979 (43)MužFrantiškovy Lázně08. 01. 2017
20HavlíčkováMichaela1973 (49)ŽenaKarlovy VaryTriatlet Karlovy Vary05. 01. 2017
19ŽlůvaRadek1980 (42)MužKarlovy Vary05. 01. 2017
18BečvářováMarcela1971 (51)ŽenaChebUnion Cheb05. 01. 2017
17ŘíhaMichal1983 (39)MužCheb05. 01. 2017
16JarošJosef1981 (41)MužCheb05. 01. 2017
15StudničkováBarbora1970 (52)ŽenaCheb05. 01. 2017
14PopovaEkaterina2005 (17)ŽenaSokolov05. 01. 2017
13PopovDmitry2005 (17)MužSokolov05. 01. 2017
12TataretsTatiana1973 (49)ŽenaSokolov05. 01. 2017
11BechiňskýVáclav1981 (41)MužNová RoleRun in Roll03. 01. 2017
10ZelenýTomáš 1986 (36)MužSokolov03. 01. 2017
9Hanzálková Markéta 1979 (43)ŽenaNová Role 29. 12. 2016
8FormáčkováAlena1995 (27)ŽenaOstrov26. 12. 2016
7ValentováMichaela1980 (42)ŽenaOstrov26. 12. 2016
6HájkováŠárka1984 (38)ŽenaAD4NET26. 12. 2016
5NovotnýJiří1984 (38)MužSokolovAD4NET26. 12. 2016
4RaclavskýDavid1981 (41)MužChebAD4NET26. 12. 2016
3ChladMiroslav1975 (47)MužCheb18. 12. 2016
2LangTomáš1973 (49)MužKarlovy Vary06. 12. 2016
1HavlíčekMichal1971 (51)MužOstrovACES Team K.Vary09. 11. 2016